Zori, Lea in Eva

Lea Sunarič

Tudi Lea Sunarič pet od pet

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Kamnik, 4.10.2012 – Danes se je v Kamniku končal ženski masters. Še petič letos je na  slovenskem rekreativnem tenis touru zmagala Lea Sunarič iz Žalca, ki je  tako kot Radomeljčan Aleš Maček dobila vseh pet tekmovanj (državno prvenstvo v Kamniku, odprto prvenstva v Kamniku, Velenju in Ljubljani ter masters v Kamniku) ter prepričljivo osvojila prvo mesto na lestvici rekreativk Slovenije. Lea je v polfinalu, ki je bil zaradi dežja prekinjen v nedeljo, s 6/0 6/0 premagala Evo Klampfer (Ljubljana), v finalu pa z enakim rezultatom še Zori Kovač Ašič (Izlake). V drugem polfinalu je skoraj dve uri dolg dvoboj med Karmen Kristan in Zori Kovač Ašič s 6/7 7/6 11/9 dobila slednja, obe igralki pa sta “plačali davek” v finalu oziroma boju za 3. mesto, kjer je  moči za pravo borbo ostalo bolj malo. Eva Klampfer je s taktično zrelo igro, kjer je proti Kristanovi igrala na dolge točke, po prvenstvu v Ljubljani še drugič letos  premagala Kristanovo, bilo je 6/2 6/3. Peto mesto je zasedla Nataša Falenti, ki je z 9/3 premagala Ilonko Vučko. Poglej rezultate mastersa TUKAJ.