PrevNext

Sebastijan Sajovic

Sebastijan Sajovic zamudil lepo priložnost

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Velenje, 26.8.2012 - Polfinalna  tekma med prvim nosilcem Alešem Mačkom in Sebastijanom Sajovicem se je odvijala kot najboljši kriminalni roman:  enoličen uvod, dramatičen zaplet, totalen preobrat, orgazmičen vrh in nepričakovan razplet. Prvi niz je šel po poti kamniške tekme (op. urednika: igralca sta se pred nekaj dnevi pomerila v kamniški ligi, tam je gladko s 6/1, 6/2 zmagal Maček)… enosmerni promet, Sajovic je igral nezanesljivo in imel v mislih, da bom spet doživel debakl…in potem se je ”skuliral” in si rekel, da slabše ne bo čisto nič, če se začne malo bolj “fokusirat” na to, kaj dela na igrišču…in drugi niz je res začel igrati, kakor najbolje zna…od samega začeta drugega niza je začel “stiskati”, Maček se je bolj kot ne samo še branil in Sajovic je povedel 4:0…potem je Maček znižal na 4:3, Sajovic je na svoj servis povedel 5:3 in potem naredil še “break”….izenačenje v nizih 2/6, 6/3…sedaj je vse mogoče, tekma gre lahko na eno ali drugo stran…tie-break je Maček začel odlično,  povedel je s 3:0.. potem je prišla serija točk Sajovica, ki je povedel 4:3 in celo 7:4…pri tem rezultatu ima Sajovic “zicer” smash,  ki ga udari  2-3 cm v out…..naslednjo točko je Sajovic spet izgubil pri mreži….lepa, visoka žogica, sicer v telo, ki jo je Sajovic zaključil v »zajlo«….odbila se je nazaj  na njegovo stran…pa je bilo 7:6, namesto 9:4… Sajovic je povedel še z 8:7, potem pa je Maček dobil 3 točke…veselje na eni strani, razočaranje na drugi.