Tomaž Camloh

Miran Stefanovič

OP Velenja – za prvaka Miran Stefanovič in Tomaž Camloh

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Velenje, 26.8.2012 – Kljub slabemu vremenu se v Velenju nadaljuje drugo odprto prvenstvo za rekreativce, saj organizator razpolaga z dvema pokritima igriščema. Med pravimi rekreativci so že znani vsi polfinalisti. Prvi nosilec Aleš Maček (Radomlje) je s 6/3, 6/1 premagal Dejana Cokana (Braslovče), ki je eden od treh nepostavljenih igralcev, ki so se uspeli uvrstiti v četrtfinale. Drugi od njih je Mitja Goršek (Črnomelj), ki pa ni prišel na dvoboj proti Sebastijanu Sajovicu (Visoko), tretji pa je Andrej Šalamun (Lenart), ki je premagal Sašo Palmo (Kamnik), bilo je 6/4, 6/2. V tekmovanju bivših tekmovalcev bomo v finalu gledali dva novinca na Touru  - Miran Stefanovič (Ravne) je s 7/5 in 6/3 premagal za mnoge “tihega favorita” Iva Beliša (S. Gradec), Tomaž Camloh (Velenje) pa s 6/4, 6/2 zmagovalca prvega odprtega prvenstva v Kamniku Roberta Laziča (Polskava).