Kristan, Sunarič, Klampfer in Orter

Mirjam Lovrenčec

OP Ljubljane – Lea Sunarič še četrtič zapored

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Ljubljana, 16.9.2012 – Po državnem in odprtem prvenstvu v Kamniku ter po odprtem prvenstvu Velenja je Lea Sunarič iz Žalca pokorila vso konkurenco tudi v Ljubljani. V polfinalu je s 61 62 premagala Karmen Orter Divjak iz Griž, nato pa v finalu še Ljubljančanko Evo Klampfer, ki ji tako ni uspelo maščevanje za junijski poraz proti Sunaričevi v polfinalu državnega prvenstva v Kamniku. Eva je je v drugem polfinalu s 64 63 premagala drugo nosilko Karmen Kristan iz Vač, ta je zmogla dovolj moči, da je v tekmi za tretje mesto s 64 63 premagala Orter Divjakovo, ki pa je po osvojitvi tolažilne skupine v Velenju naredila še en velik korak naprej na poti proti samemu vrhu ženske lestivce. Ometni je treba, da je Orter Divjalova na tekmovanju nastopila z vročino, tako da je njeno četrto mesto prav gotovo velik uspeh. Tolažilno skupino je dobila Olga Vrhovec, ki je v finalu z 96 premagala Adrijano Semenič. Olga je v polfinalu tolažilne skupine imela presenetljivo veliko dela z novinko na touru Mirjam Lovrenčec iz Kranja, ki je najprijetnejše presenečenje ženskega dela turnirja, bilo je 97, Adrijana pa je v polfinalu presenetljivo premagala Majo Kožar in to kar z 91 (dvoboji tolažilne skupine so se igrali na devet dobljenih iger). Turnir v Ljubljani se lahko pohvali z daleč najštevilnejšo udeležbo deklet doslej, nastopilo jih je kar 14. Ni daleč čas, ko bomo imeli v ženskem turnirju 32 igralk! Oglej si nedeljske rezultate in razpored za ponedeljek TUKAJ.