PrevNext

Nina Kelemen in Lea Sunarič

Nina Kelemen zmagala tudi na mastersu

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Šentvid, 29.9.2014 – Zmagovalka zadnjega odprtega prvenstva v letošnji sezoni, ki je bilo na Svobodi, Ljubljančanka Nina Kelemen je osvojila tudi masters v Šentvidu. Če se je do finala “sprehodila” ( s 60 in 60 je premagala Alenko Avžner in Darjo Korelc), pa jo je v finalu čakala  vodilna na lestvici slovenskega rekreativnega tenis toura Lea Sunarič iz Žalca, ki je  že pred finalom še tretjič zapored osvojila naziv najboljše slovenske teniške rekreativke. Leo tretji naslov ni uspaval, v finalni dvoboj proti Nini je krenila zelo odločno in po seriji dvojnih napak svoje nasprotnice, ki so kazale na veliko tremo, je povedla s 3/1. Pri rezultatu 4/3 za Sunaričevo pa je hud tempo pustil velike posledice prav pri njej, Kelemenovi je uspel še en “break” in od tega trenutka dalje je šlo za vodilno igralko slotoura vse samo še navzdol. Predvsem v rezultatskem smislu, saj so bile igre še naprej zelo dolge in izenačene, a vse pomembne točke so šle na stran Nine Kelemen. Z doseženim na mastersu sta prav gotovo lahko zadovoljni tudi polfinalistki Damjana Damiš in Darja Korelc – Damiševa, ker bo leto zaključila na končnem drugem mestu, Korelčeva pa zato, ker se je po zgolj štirih odigranih turnirjih  že prebila povsem na rob najboljše deseterice. Oglejte si vse rezultate TUKAJ.