Radulovič, Rožič in Halilovič

Miran Stefanovič

Hat-trick Sunaričeve, Stefanovič dobil turnir bivših tekmovalcev

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Velenje, 26.8.2012 – Zmagovalka odprtega prvenstva Velenja je postala prva nosilka Lea Sunarič iz Žalca, ki je tudi na tretjem tekmovanju slovenskega rekreativnega tenis toura osvojila prvo mesto. V finalu je zanesljivo in hitro s 6/1 in  6/0 premagala drugopostavljeno Karmen Kristan iz Vač pri Litiji. Turnir bivših tekmovalcev je dobil Miran Stefanovič (Ravne), ki je v finalu s 6/4, 6/4 premagal Tomaža Camloha (Velenje). V finalu turnirja pravih rekreativcev se bosta pomerila prvi nosilec Aleš Maček (Radomlje) in nepostavljeni Andrej Šalamun iz Lenarta. Tolažilni turnir pravih rekreativcev je dobil Tomi Rožič (Petrovče), pred Muharemom Halilovičem (Velenje) in Simom Radulovičem (Novo mesto). Oglejte si nedeljske rezultate in razpored dvobojev za ponedeljek TUKAJ.