PrevNext

Damjan Kropivšek

Damjan Kropivšek tretji v mastersu toura

Warning: Illegal string offset 'top' in /home/tenisrek/public_html/wp-content/themes/sportedge-parent/single.php on line 55

Kamnik, 11.10.2012 – Ne boste verjeli, ampak masters slovenskega rekreativnega tenis toura še vedno ni v celoti končan. Danes sta se na teniških igriščih Pod skalo v Kamniku v dvoboju za tretje mesto, ki je bil zaradi dežja večkrat preložen, pomerila Andrej Šalamun iz Lenarta in Kamničan Damjan Kropivšek. Šalamun je izredno presenetil v Velenju, kjer je klonil šele v finalu proti Alešu Mačku, Kropivšek pa po drugem mestu na državnem prvenstvu in četrtfinalu odprtega prvenstva v Kamniku zaradi poškodbe ni več igral. Tekmeca sta prikazala zelo kvaliteten in tehnično dovršen tenis (oba sta na fakulteti za šport usmerjala tenis), uspešnejši pa je bil Kropivšek, ki je slavil s 6/4 in 7/6. Tekmovanja pa še vedno niso končali v tolažilni skupini, kjer so se v polfinale uvrstili Mitja Mali, Primož Osterman, Simo Radulovič in Alojz Ašič. Po vsej verjetnosti bodo omenjeni igralci s tekmovanjem zaključili ta vikend, morda kar v dvorani. Je že čas, mar ne?